19 Mart 2010 Cuma

Anlık Bakış #2

Açıkçası Galatasaray.org'dan pek memnun değilim bu konuda. Antrenman fotoğrafları, maç fotoğrafları, takımla ilgili fotoğraflar, özetle desteklediğim takımın fotoğrafları dendiğinde takip ettiklerim arasında tek bir kulübün resmi sitesini tek geçerim. O da Inter.it. Orada istemediğiniz kadar fotoğraf bulabildiğiniz gibi, bunu kaydetmek ve saklamak da çok zor değildir. Bu yüzden Galatasaray.org'un çok sevdiğim ve Galatasaray dışında desteklediğim yegane takım olan Manchester United'ın resmi sitesinden ziyade, Inter'in resmi sitesi gibi bir websayfası olmasını isterdim. Neyse dağılmayalım, Galatasaray antrenmanlarından daha çok fotoğraf istiyoruz diyerek konuya dönelim. Bir süredir farkettim ki antrenman fotoğraflarıyla anlık bakışlar yapmıyoruz. Bir yapayım dedim bugün için. Yukarıdaki ilk fotoğraf şu yönüyle hoşuma gitti, antrenman ciddi bir şekilde yapılır, herkes işini bilir, görevini yerine getirir.. Ama bazı anlarda da takım olmanın keyfini çıkarmak gerek. Fotoğrafa bakınca bunu gördüm.


Gelelim 2. fotoğrafa; Sabri'nin kaleciliğe özenmesini görüyoruz burda da. Aslında topa doğru konsantrasyonu başarılı. Ben beğendim. Ama boydan kaybediyor garibim.

Gelelim son fotoğrafa. Bunu biraz Milan'ı özlediğimden ekledim. Malum, Ankaragücü maçıyla geri döndü kendileri. Takımla idmanlara da devam ediyor. Kondisyonunun maksimum olduğu noktada eminim onu ilk onbirde de izleyebileceğiz. Milan ve ilk onbir demişken keyifli de bir haber vermek lazım. Ben bu yazıyı yazarken henüz antrenman yapılmamıştı, ki yapılsa da fotoğraf olacak mıydı bilmiyorum ama, Harry bugün takımla yeniden antrenmana çıktı. Bir süredir takımdan ayrı salonda çalışıyordu ama bugün döndü. Bir de sahada görebilseydik onu..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir