31 Mart 2009 Salı

O Dönüyor

Ona doyamadan kaybetme tehlikesi yaşadık. Uzun zamandır aradığımız sağ bek bizim içimizden çıkmıştı. Futboluyla, yapacaklarıyla hepimize büyük umutlar verdi. Geçen sezon yaşadığı çıkışlada büyük beğeni topladı. Herkes 2008 Avrupa Şampiyonasında yerinin banko olacağını da söylüyordu. Bencede böyle olacaktı ama birilerinin ihmali, ihlali sayesinde Uğur Uçar'ın koca bir senesi heba oldu.

Döndü, dönüyor falan dendi bir senedir beklendi ama sonunda iyileşti. Uğur Uçar 3-4 hafta sonra tamamen hazır olacağını açıkladı. Bülent Korkmaz'da onu Beylerbeyi ile oynanan hazırlık maçında denedi. Uğur Uçar gayet iyi durumda. Forma giyeceği günü sabırsızlıkla bekliyor. Uğur'un önünde şimdi sezon bitiminde koca bir yaz dönemi olacak. Tatile falan çıkmayacak büyük yaz çalışacak, eksiklerini giderecek ve sezon başı hazırlık kampına tam hazır olacak.

Bu tip sakatlanan 1 sene hatta 2 sene sakat yattıktan sonra yıldız dönen çok oyuncu tanıdım. Uğur Uçar boşuna küçük kaptan değil, boşuna 3 numarayı yani efsane numarayı ona vermediler. Bütün sorunları aşacaktır, geçmişi de unutup. O dönüyor...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir