31 Mart 2009 Salı

Paşam Gelmiş

Geri dönecek mi, dönmeyecek mi, takımdan ayrılacak mı, ayrılmayacak mı diye haftalardır polemikler yaratan Paşa Lincoln Türkiye'ye giriş yaptı. Lincoln, "İstanbul'a mı gidiyorsun" sorusuna "Evet" yanıtını verirken, "Galatasaray'da oynayacakmısın?" sorusu üzerine, "Tabii ki. Ben Galatasaray'ın futbolcusuyum. Takımımdan çok memnunum . Ben Galatasaray'dan ayrılmam, ayrılmak gibi bir düşüncem de yok" dedi.

"Başka bir takıma gidecek misin? Zenit'le anlaştığın doğru mu?" sorularına ise Lincoln, "Bakalım göreceğiz" yanıtını verdi.

Paşa Lincoln kafasında Galatasaray'ı bitirmesine rağmen bizim ona yattığı yerden ödediğimiz parayı verecek bir kulüp bulamadı sanırım. Rolünü güzel oynuyor taraftara kendisini sevdirdi, Bülent Korkmaz gerçekten bir kahraman yarattı, Lincoln bunları hak etmiyor ama keşke biraz güzel performans gösterse. Bu sene bunu yapabileceğini göstermesine rağmen benim kendisine saygım kalmadı. Arda'nın üst üste maç oynamaktan, idman yapmaktan gözünün feri çıksın, Kewell stoper oyna densin oynasın Lincoln ise yan gelip yatsın. Yarın verilecek cezada onun hiç umrunda değil. Keşke taraftar şu Lincoln gerçeğini bir görse. Her şeyden önce insanda bir iş ahlakı olur...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir