26 Mart 2009 Perşembe

Peşindeyiz Bülent Hoca


Takımdaki kötü gidişin nedeni olarak gösteriliyor büyük bir kesim tarafından. Ve aynı kesim topun ağzındaki ismin Bülent Hoca olduğunu söylüyor. Oysa biraz mantıklı düşünen herkes Bülent Hoca'nın suçsuz olduğunun farkına varır.

Şöyle ki; en büyük neden bu takım kaptanın takımı değil. Transferinden dizilişine, taktiğinden kondisyonuna kadar hepsi Skibbe'nin eseri. Kaptan geleli daha bir ay olmadı. Bu adam sihirbaz mı yıkık dökük aldığı takımı zirveye götürecek. Elbet bir adaptasyon, bir düşüş evresi olacaktı. Galatasaray'ın şu an yaşadığıda bu zaten. Kaptanın ateş hattında olmasının bir diğer nedeninide Lincoln ile arasındaki sorun olduğu söyleniyor. Sanki bu Lincoln'ün ilk olayıymış gibi. Sanki Lincoln dünyanın en sorunsuz insanıymışta ne olduysa Bülent Hocayla olmuş gibi gösteriliyor.

Bülent Korkmaz'ın yaptığına saygı duyulması lazım aslında. Öyle bir zamanda aldı ki takımı bu bir nevi ateşten gömlek giymekti. Başka hangi teknik adamı bu takımın başına getirebilirdiniz sezon ortasında lig sonuncusundan 5 yedikten sonra. Bülent Korkmaz dışında kimin yüreği bir enkazı devralacak kadar cesur olabilirdi. Elbette hiç kimsenin..

Ben Kaptanın takımda çok iyi işler yapacağına hala inanan kesimin içindeyim. Tek başıma kalsam bile savunmaya devam edeceğim. En azından kendi takımını kurana kadar. Hem geldiği zaman dememiş miydik biz Bülent Korkmaza; yakacaksanda sen yak canımızı diye.. Sonunda sefasını süreceğimizden öyle eminim ki şimdiki cefalar gözümde yok gibi bir şey. Peşindeyiz Büyük Kaptan!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir