Dün akşam Uğur Dündar'ın efsanesi Arena'ya Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Trabzonspor başkanı Sadri Şener katıldı. Uğur Dündar gazeteciliğini yine konuşturdu ve yapılmamış bir işe imza attı öncelikle kendisini canı gönülden kutlarım. Bu adamlar Kulüpler Birliği toplantılarında bile zor bir araya gelirken böyle televizyondan izlemek keyifli oldu. Bir tek Yıldırım Demirören eksikti oda sanıyorum Aziz Yıldırım ile aynı platformda olmak istemediğinden katılmadı programa. Her ne kadar Uğur Dündar Beşiktaş ile Sivas'ın Şampiyonlar Ligine katılacak olmasına bağlasada..
Öncelikle Uğur Dündar 3 takımdan ikisinin finalde oynamasını temenni etti. Bende aynı temenniye katılıyorum. Galatasaray final oynasında rakipte iki takımdan birisi olsun diyede ekliyorum. Basında yazılan lüzumsuz transfer haberleri için Adnan Polat "Çıkan haberlerin yüzde 90’ını biz de ilk kez gazetede görüyoruz. Yüzlerce isim yazılıyor ve sonunda birisi tutuyor. Ama buna alıştık. Bu durum bu işin bir parçası." dedi. Yüzlerce isim yazılıyor ve sonunda birisi tutuyor benimde favori cümlemdir artık bilhassa Galatasaray transferleri için. Malum Haldun Üstünel transfer olayına el attığından bu yana hiç bir isim basında yer almadan getirildi. Transfer mevzusuyla ilgili esprilide bir bölüm var diyor ki Adnan Polat; "Transfer hiçbir zaman bitmez. Her an her şey olabilir. Bir okazyon olabilir. Bu arada bundan yıllar önce bir gazetecinin sorduğu soru üzerine, cümlemde okazyon kelimesini kullandım. Ertesi gün ‘Galatasaray Okazyon’u getiriyor’ diye manşet yapıldı" güler misin ağlar mısın? (ben kahkaha attım ama) Aziz Yıldırım'ın transferle ilgili cümleleri ise; "Kulüpler laf olsun diye değil ihtiyaca göre transfer yapar. Biz Mehmet, Özer, Bekir ve Bilica’yı aldık. Çünkü bu mevkilerde eksiklerimiz vardı. Onun için ‘bomba’ demek yanlış. Bu takıma monte edilecek, ihtiyacımızı karşılayacak 2 oyuncu daha alıp transferi kapatacağız." oldu. Laf olsun diye değil ihtiyaca göre transfer yaparız benim içinde doğru tercihtir kutlarım.
Başkan Polat'ın kapağı süperdi :)
YanıtlaSilBaşkan Polat'ın kapağı süperdi :)
YanıtlaSilgsbasketten bir yorum; değiştirmeden koyuyorum :)
YanıtlaSil''Öyle bir ayar verdi ki Adnan başkan,bu gece karısı bile eve almayabilir Aziz'i.''
Ya yazmayayım bulaşmayayım susayım diyorum ama dayanamıyorum :D :D hem ben dursam başkan durmuyor :p
YanıtlaSil