NtvSpor'da yayınlanan Nba Stüdyo programına katıldı Hidayet dün. Önceki gün yaptığı basın toplantısında 10 günlük bir tatil yapacağını, Nba formasını dolabına asıp Amerika'da bıraktığını ve Türkiye'de tatil için ve milli takım için bulunduğunu açıklamıştı. Yinede yeni takımı ile ilgili sorulan soruya; "Toronto Raptors, Portland'a göre All-Star olma şansımı biraz daha artırıyor. İnşallah bir gün ben de orada olacağım. Çünkü bireysel olarak elde etmek istediğim başarılardan biri de bu" dedi. Toronto'nun henüz takım olarak çok üst düzeyde olmadığına dikkat çeken Hidayet Türkoğlu, "Toronto'nun belki şuan o takımların yanına yaklaşamayacak gibi görünse de, organizasyon takımı o seviyelere çekebilmek için inanılmaz çalışıyor. Ben de inanıyorum ki yapacakları takviyelerle Doğu'da finallere doğru gidecek bir takım yaratacaklar" ifadelerini kullandı. Bu sezon Toronto'da performansını katlayacağını ve All-Star seçileceğini düşünüyorum ben Hidayet'in. Geçtiğimiz seneki performansı ve bilhassa final serisinde yaptıkları bunun garantisi olacaktır.
ps: Nba Stüdyo'yu izlemek için; tıklayabilirsiniz.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder