Sabri'den sonra Mehmet'e uzatıldı mikrofonlar. Mehmet'e sakatlığını sordular verdiği cevap benim için bu röportajın en önemli cümlesiydi; "Biliyorsunuz ben Bordoeaux maçında ciddi bir sakatlık yaşamıştım omuzumdan. Ama beklenen az bir sürede dönmüştüm sahalara. Şu an şükürler olsun bi sıkıntı yok. Takım olarak sakatlıkları atlatmış durumdayız. Ve takımda baktığınız zaman ufak tefek sakatlılar var artık çok ciddi sakatlık yok. Herkesin durumu şu an üst düzeyde. İnşallah geçen seneki sakatlıkları bu sene yaşamayıp başarılı olmak istiyoruz." Mehmet'in tamamen iyileşmiş olmasının yanı sıra takımda hiç ciddi sakatlığın kalmamış olmasıda çok güzel haber. Birde Mehmet'e gelen ciddi transfer teklifleri vardı. Bununla ilgili sorulan soruyada “Her genç futbolcunun hayalinde Avrupa’da oynamak vardır. Benim için başkanımıza ve kulübe gelen teklifler vardı ancak Başkan son sözü söyledi. Avrupa kupasını havaya kaldırmadan kimseyi bırakmayacağını söyledi. Buna saygı duyuyoruz. Kulübün menfaatlerine uygun bir teklif gelirse ve Başkanım ve camiamız izin verirse hedeflerimiz arasında yer aldığı için Avrupa'da oynamak isteriz” diyerek noktayı koydu. Bu ne demek kupa kaldırmadan gidemeyecekleri için ciddiyetleri bir kat daha artacak demek. Ekstra motivasyon Rijkaard faktörü ilede birleşince bu sene müthiş işler yapacağız gibi geliyor bana.
8 Temmuz 2009 Çarşamba
Kamp Günlüğü: Sabri Sarıoğlu & Mehmet Topal
Sabri'den sonra Mehmet'e uzatıldı mikrofonlar. Mehmet'e sakatlığını sordular verdiği cevap benim için bu röportajın en önemli cümlesiydi; "Biliyorsunuz ben Bordoeaux maçında ciddi bir sakatlık yaşamıştım omuzumdan. Ama beklenen az bir sürede dönmüştüm sahalara. Şu an şükürler olsun bi sıkıntı yok. Takım olarak sakatlıkları atlatmış durumdayız. Ve takımda baktığınız zaman ufak tefek sakatlılar var artık çok ciddi sakatlık yok. Herkesin durumu şu an üst düzeyde. İnşallah geçen seneki sakatlıkları bu sene yaşamayıp başarılı olmak istiyoruz." Mehmet'in tamamen iyileşmiş olmasının yanı sıra takımda hiç ciddi sakatlığın kalmamış olmasıda çok güzel haber. Birde Mehmet'e gelen ciddi transfer teklifleri vardı. Bununla ilgili sorulan soruyada “Her genç futbolcunun hayalinde Avrupa’da oynamak vardır. Benim için başkanımıza ve kulübe gelen teklifler vardı ancak Başkan son sözü söyledi. Avrupa kupasını havaya kaldırmadan kimseyi bırakmayacağını söyledi. Buna saygı duyuyoruz. Kulübün menfaatlerine uygun bir teklif gelirse ve Başkanım ve camiamız izin verirse hedeflerimiz arasında yer aldığı için Avrupa'da oynamak isteriz” diyerek noktayı koydu. Bu ne demek kupa kaldırmadan gidemeyecekleri için ciddiyetleri bir kat daha artacak demek. Ekstra motivasyon Rijkaard faktörü ilede birleşince bu sene müthiş işler yapacağız gibi geliyor bana.
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)
sabri ve sempatiklik..birbirine uzak iki kavram :)
YanıtlaSilAmigoluğundan mıdır nedir seviyorum ben :)
YanıtlaSil