1 Nisan 2009 Çarşamba

Sen Hele Bi Gel

Özgürcan Özcan.. Hakan Şükür'ün veliahtı olarak gösteriliyordu paf takımından A takımına ilk çıktığı zamanlarda. Gerek fiziğiyle gerekse futbol mantalitesiyle.. Kendini geliştirmesi için Sakaryaspora kiralık olarak gönderildi sezon başında. Malum Galatasaray'da Milan Baros, Nonda, Ümit Karan gibi 3 tane forvetin yanı sıra birde Yaser transfer edilmişti. Özgürcan hem pişsin hemde yedek kalmasın diye düşünüldü sanırım. Ve işede yaradı kiralık gitmesi. İşlerin pek iyi gitmediği Sakaryaspor'da çok iyi bir performans sergiliyor ve oynadığı 23 maçta toplam 15 gol bırakıyordu rakip filelere.

Şimdilerde bu performansıyla izleyenlere parmak ısırtırken Galatasaray yönetiminede ben burdayım unutmayın geleceğim der gibi duruyor. Bugünkü Fanatik gazetesinin haberine görede Özgürcan yeni sezonda takımına dönecek ve 2009-2010 sezonunda Galatasaray'ın forvetlerinden biri olacak. Haber ne kadar doğrudur bilemem. Fakat sadece Baros'un çabasıyla forvet hattında çok verimli olamadığımız apaçık ortada. Özgürcan belkide ilaç olur. Arda gibi gözbebeğimiz olur. En kısa sürede geri getirilip takıma adapte edilmesi dileğiyle..

2 yorum:

  1. bu adam küçük oyuncu,küçük takım oyuncusu.Kapalı defanslara karşı oynayamaz,bir bakıma Zafer Biryol,bir bakıma Mehmet Yıldız gibi..

    YanıtlaSil
  2. Size katılmıyorum şu Galatasaray'da her türlü iş yapardı Özgürcan sezon sonunda dönsün gelsin eminim beğenilecektir.

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir