Öncelikle uzun rotasyonumuza bir bakalım. Kerem Gönlüm, Oğuz Savaş, Ömer Aşık, Semih Erden, Fatih Solak. Tanjevic' in seçimlerine bakarak hücumda topu elinde isteyen uzunlarla değil de daha çok savaşan, savunmayı seven uzunlarla çalışmak istediğini görebiliyoruz. Oğuz Savaş dışında bütün uzunlarımız hücum yetenekleri kısıtlı oyuncular.
Elimizdeki uzunlar ile belli bir seviyeye kadar gelebilirsin belki ama daha üstlere çıkamazsın. Hücumda pota altını kullanmadan nereye kadar gidilebilir? Elinde çok iyi hücum yeteneği olan oyuncular varken, bunları kadroya katmalısın ki, takım bir üst seviyeye çıksın. Yoksa, bu oyuncu sistemime uymuyor; o yüzden kadroya almadım dersen eleştirileri de sonuna kadar hak ediyorsundur. Eğer ki büyük koçum diyorsan gerekirse bu oyuncular için yeni sistem yaratacaksın.
tanyeviç e akıl sır erdirmek zor arkadaş..bi türlü yollayamadık adamı..
YanıtlaSil