İkinci anketimiz Dünya Kupası provası niteliğinde olan Konfederasyon Kupası ile alakalıydı. Konfederasyon Kupasına hangisi damgasını vurdu diye sorduk. Şıkların arasında Afrika'nın yerel çalgısı olan Vuvuzela, turnuvanın en değerli futbolcusu seçilerek altın ayakkabı ödülünü alan Kaka Leite, fırtınalar estiren İspanya'yı yarı finalde yenerek finalde Brezilya'nın rakibi olan Amerika Birleşik Devletleri ve izlemedim seçenekleri yer alıyordu. Bu anket ile bir ilk yaşadık bizde. İlk defa yazdığımız şıklardan birisi hiç oy almadı ki bu şık izlemedim şıkkıydı. Anketi oylayanların hepsi Konfederasyon Kupasını takip eden kişilerdi. Geriden geldik öyle devam edelim, anketin üçüncü sırasında 8 oy ile Kaka yer aldı. İkinciliği ise 21 oy ve %38 oran ile Amerikan Rüyasını neredeyse gerçeğe dönüştürecek olan ABD milli takımı yer aldı. Ve Konfederasyon Kupasına damgasını vuran olay elbette vuvuzelalar oldu. Daha durun bunlar iyi günlerimiz önümüzdeki yaz gelsin asıl o zaman göreceğiz bu işkenceyi.
Gelelim iki yeni anketimize. İlk anketimiz transfer piyasasıyla alakalı. Takımlarımızdan hangisinin transfer politikasını beğeniyorsunuz? İkinci anketimiz ise Efes Pilsen ve Fenerbahçe'nin Eurolig'de ne yapacağını soruyor. Sizce takımlarımızdan Eurolig'de gruplarından çıkabilir mi? Oy verenler ve verecek olanlara şimdiden sonsuz teşekkürler.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder