![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgo_xskScuQtSrdoIX-gNVfnrTEYhY5LZMl_fM09TD6SulZt5du7-S8Og2z7B6raBbDtMb7mC0lZOj9oAyvZImsu_CLXArY_DCE2VlaqWbZkG2zukU6BlucT-CIfMSYHooUblzNVkMtFVM/s400/zidane.jpg)
Fatih Terim'in istifasının ardından haberlere göre Materazzi;
"Fatih Terim her zaman İmparator olarak kalacaktır" demiş. Bu açıklamanın ardından ise;
"Eskiden Galatasaray'lıydım ama artık Santos Fenerbahçe'de. Bende Fenerbahçe'yi destekliyorum" demiş. Tabi haberlere göre böyle. Fatih Terim konusunda kendisine teşekkür etsekte Fenerbahçe'liyim açıklamasına tepkiliyiz :) Materazzi'ye de, bu haberi yapan habercilere de, yayınlayanlara da {bizde yayınlayanların içine giriyor muyuz yahu :) } Zidane'ın attığı kafayı armağan ediyoruz. Hepimiz Zidane'ız, Zidane'ın kafası hepimizin kafasıdır :) Ne varsa eskilerde varmış zaten. Bak adam kime kafa atacağını biliyor mesela.. İşin esprisi bir yana Fransa-İtalya maçını da ne konuşmuştuk değil mi?
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder