12 Mayıs 2010 Çarşamba

Mehmet Topal Valencia'da

Uzun zamandır haberleri geliyordu, Valencia transferi konuşuluyordu ve bugün bu iş resmiyet kazandı. Mehmet Topal için O da Geldi Geçti yazısı yazar, uğurlamamızı yaparız. Çünkü Galatasaray'a emekleri büyük oldu, benim beklentim daha büyük bir patlama yapmasıydı ama Valencia'ya transfer olarak şu an Türk futbolunda zirve yapmıştır. İnşallah iyi bir bonservis bedeli kazanmışızdır ve Topal'ın yerini doldurmayı başarırız diyorum. Mehmet Topal, Galatasaray ve Türk futbolu açısından hayırlı olmasını dilerim.

3 yorum:

  1. Mehmet Topal adına çok sevindim. Hem kişiliğini hem de futbolculuğunu her zaman beğendiğim ve taktir ettiğim biriydi. Galatasaray için önemli bir kayıp. Umarım orada çok başarılı olur. Tek dileğim Galatasaray'da sakatlandığı kadar orada sakatlanmaması.

    YanıtlaSil
  2. aslında sakatlanmayana kadar müthiş oynuyordu zaten everton 8 milyon euro o zaman teklif etmişti.sonra biraz sendeledi ama yine kendini toparladı ben oyun stilini vieraya cok benzetiyorum umarım cok basarılı olur.

    YanıtlaSil
  3. Evetttt...şimdi "kalitesiz" orta sahanın birinden kurtulduğumuza göre ayhan'a üstünkörü bir jübile yapıp, barış ve m.sarp'ı da okuttuk mu tamamdır bu iş. Ardından 2-3 tane box-to-box oyuncu alacaz, şampiyon olacaz, total futbol oynayacaz. Ne? O adamlardan pek yok mu dünya'da? Bulsan da 8-10 milyon €'mu eder? E tabii beğenmediğimiz topal 5 ederse onlar hayli hayli eder. E kardeşim ne var ben mi düşüneceğim parasını? Başkan versin, olmadı Rijkaard versin, o da olmadı çıksın oynasın!

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir