10 Mayıs 2010 Pazartesi

Serap'ın Vedası

10 Mart 2009'da başladığım bu serüvene noktayı 10 Mayıs 2010'da koyuyorum. Sportif Cümleler benim için bambaşka bir heyecandı. Hırstı, başarı azmiydi, yazı yazma arzusuydu, diğer takımlara, diğer sporlara bakış açısıydı. Ama özel hayatımdaki bazı olayların ardından blogun iyiliği için bırakmaya karar verdim. Son zamanlarda zaten pek vakit ayıramıyor ve gereksiz yere hem kendimi hem de Burak'ı geriyordum. Ama bu ayrılıkta asla bir kavga, gerginlik, yanlış anlaşılma yok, olmasın da.. Ben tamamen kişisel sebeplerle bırakıyorum. Bir açıdan blogdan affımı istiyorum. Sevmiştim spor yazmayı, kendimi güzel de ifade ettiğimi düşünüyorum. Okuyan, beğenen, okumayan, beğenmeyen herkese teşekkür ediyorum. Ortağımı yalnız bırakmayın :) O benim okuduğum en iyi kalemlerden birisi. Bi kere kendini en iyi geliştireni. İlk yazılarıyla şimdikiler arasında dağlar kadar fark var. Yazmayı da bırakmasın asla, destek olun. Bu da vasiyetimdir arkadaş! :) Neyse uzatmayayım Sportif Cümleler önce Burak'a, sonra da siz okuyanlara emanet. Benim de bi gözüm hep burda olacak. Bu seneden sportif açıdan tek dileğim Inter Şampiyonlar Ligi şampiyonu olsun. Jose'ye başarılar, belki de son kez. Spor dolu günler dilerim herkese..

6 yorum:

 1. Üzüldüm gerçekten Serap. Bazen bazı şeylere yetişemediğimiz oluyor gerçekten. Hayat bir çok yönüyle çok yorabiliyor bizi. Umarım her şey gönlünce olur. Umarım arasıra ilhamlanıp bir kaç cümle de olsa karaladığın günler de olur. Ortadan tamamen kaybolma yeter.

  YanıtlaSil
 2. Hakan Abi hayırsız bi durum yok böyle olması lazımmış :)

  Atilla Abi; sağol eksik olma biz de üzüldük ama dediğin gibi hayat işte :)

  YanıtlaSil
 3. güle güle... bugüne kadar ki yazıların için eline sağlık.. beğenerek okudum... umarım ilerde yine yazılarını okuyabiliriz...

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Atahan eksik olma :)

  YanıtlaSil
 5. Güle güle serap, yazıların gayet iyiydi, bakış açında çok güzeldi. Bekleriz yine haber ver...

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir