6 Ağustos 2010 Cuma

Helal Olsun Bre Prekazi

Bugün bütün Galatasaray'lı bloglar doğal olarak Prekazi'den bahsediyor. Çünkü böyle bir simgeye müthiş ihtiyaç duyuyoruz. Ortam malum, şöyle arkasına sığınabileceğimiz, Galatasaray'ı müthiş analiz etti & yorumladı diyebileceğimiz bir spor yazarımız yok. Prekazi bu konuda Galatasaray'a ilaç gibi gelerek, OFK maçının güzelleşmesinde inanılmaz katkı verdi. Yaptığı analizlerin hepsi doğru, söylediği bütün kelimeler destansı. Daha önce bu işi yaptı mı bilmiyorum ama maç yorumcusuyum diyen kişilere büyük bir derstir Prekazi. Ayrıca kendisini özlemişiz, tekrar adının Galatasaray ile bir arada geçmesinden büyük gurur duyuyorum. Umarım yollar yine kesişir, Prekazi'yi camimada tekrar görmenin şerefine ulaşabiliriz. Bir de Galatasaray aşkım, OFK işim diyordu ama maç yorumundaki tutumuna ve heyecanına bakarak aşkının ön plana çıktığını gördük.

2 yorum:

  1. "baska mac mi izledik" diye mal bi cumle kurmayacagim ama algilarimiz baya farkliymis bunu anladim. ben 25.dakikada sesi kapattim dayanamadigim icin. tamam prekazi efsanedir, severiz vs ama her lafa girmesi, surekli OFeKa'dan bahsetmesi falan baya antipati yaratti bende. isi-aski arasinda askinin on plana ciktigina da gercekten katilmiyorum, skor kopana kadar bizi yerden yere vurdu gibi geldi bana. hos, ayni yorumlari misal Harry Kewell yapsa ben de senin yazdiklarini dusunebilirdim, insan cok sevdigine objektif olamiyor iste.

    YanıtlaSil
  2. birde partizandan bir oyuncuyu galatasaraya tavsiye etdigini ve adnan polatta cdlerini verdigini soyledi . prekazi gibi bir ustanin tavsiyesini dikkate alirlar mi bilmem ama oyuncunun muthi$ oldugunu soyledi

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir