21 Ağustos 2010 Cumartesi

Yeni Sezon Yeni Umutlar


Erkek basketbol takımımız sezonu açtı. Yeni sezonda yeni umutlarla, geleceğe her zamankinden daha umutlu bakarak başlıyoruz. Artık herkes özlenen Galatasaray' ı görmek istiyor. Basketbolu bu ülkeye getiren kulübün yeniden eski günlerine dönmesini sabırsızlıkla bekliyor. Hepimiz biliyoruz ki bu sezon daha başlangıç. Bu sezon takımımız bir kimliğe bürünecek ve her sene oyununu daha da geliştirerek en üst seviyeye tekrar yükselecek.

İyi bir kadro kuruldu bu sezon. Genç oyuncularla ile tecrübelilerin bir arada bulunduğu ne çok yaşlı ne de çok tecrübesiz bir kadro. Genç oyuncular nasıl bir ortamda bulunduğunun farkına varır, tecrübelilerde onlara gereken ağabeyliği yaparsa sezonun sürpriz takımı olabilir Galatasaray.

Bu sezon beklentimizin ne olduğu çok önemli aslında. Tabii ki taraftar olarak takımımızı her zaman en üst noktada görmek isteriz ancak bu sezon bu konuda biraz toleranslı davranabiliriz. Çünkü bu sezon bir başlangıç. Bu sezon temeller atılacak ve inanıyorum ki bu takım üç yıllık süre içerisinde muhteşem bir yapıya bürünecek. Bu noktada koçumuza ve oyuncularımıza mutlaka destek vermeliyiz.

Taraftar olarak bu sezon çok şey düşüyor bize. Her maçta takımımızın yanında olup onlara hak ettikleri desteği vermeliyiz. Geçtiğimiz sezonu hatırlayın. Taraftarı ile bütünleşen Galatasaray’ ı durdurmanın yolu var mıydı? Bu sezon aynı ruhla tekrar tribünleri doldurursak karşılığını da alırız.

Sportif Cümleler olarak ekibimize yeni sezonda başarılar diliyoruz. Her şeyin çok güzel geliştiği bir sezon olması en büyük temennimiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir