10 Ekim 2010 Pazar

Spor Toto Türkiye Kupası Başlıyor

Galatasaray Erkek basketbol takımı için EuroCup elemelerinin ardından diğer ciddi maçlar da başlıyor. Çok zorlu geçen iki maç ardından St. Petersburg' u elemeyi başaran takımımızda sıradaki hedef Spor Toto Türkiye kupası' nda grup elemelerini geçerek final biletlerinden birinin sahibi olmak.

Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekom ve Oyak Renault' un bulunduğu grupta Galatasaray en büyük favori olarak görünüyor. Takımın en önemli skor güçlerinden Shumpert, St. Petersburg maçında sakatlandı ve 10 gün kadar dinlendirileceği açıklandı. Galatasaray belki en önemli silahlarından birinden mahrum ancak yine de grubun en büyük favorisi bana kalırsa.

Bizim için turnuvanın ilk gününde rakip Beşiktaş Cola Turka. Tüm branşlarda sezonun ilk derbisine çıkacağız. Bizde Shumpert' ın eksikliğinden bahsettik; Beşiktaş Cola Turka' da da Cevher ve Serhat büyük ihtimalle forma giyemeyecekler. Eğer Cevher oynarsa Beşiktaş maçı zorlayabilir ancak Cevher olmadan pek şansları olduğunu düşünmüyorum doğrusu. Galatasaray sezonun ilk derbisinden galibiyetle ayrılacaktır.

Turnuvanın programı şu şekilde:

10 Ekim 2010 Pazar / ANTALYA
18.00 Türk Telekom - Oyak Renault
20.00 Galatasaray Cafe Crown - Beşiktaş Cola Turka

11 Ekim 2010 Pazartesi / ANTALYA
18.00 Oyak Renault - Galatasaray Cafe Crown
20.00 Beşiktaş Cola Turka - Türk Telekom

12 Ekim 2010 Salı / ANTALYA
17.00 Türk Telekom - Galatasaray Cafe Crown
19.00 Oyak Renault - Beşiktaş Cola Turka

Not: Takımımızın maçları GSTV' den canlı yayınlanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir