6 Mart 2018 Salı

Sarı şeridin "İstanbul Boğazı" teması olduğu söyleniyor


Galatasaray'ın yeni sezonda giyeceği muhtemel formaları konuşmaya devam ediyoruz. Kaynağı twitter.com/esvaphane adresi ve bu konuda fazlasıyla iyi olduklarını belirtelim. Söyledikleri genelde gerçekleşiyor, en azından benim takip edebildiğim kadarıyla böyle. Beyaz formayı severim de bu sezon pek uğurlu gelmediğini söylemek lazım. Beyaz formamızla ilk kazandığımız maç Kayseri deplasmanı, devamında Karabük deplasmanı, onun dışında herhangi bir iyi oyun dahi hatırlamıyorum. Yeni sezonda ise çok daha farklı bir alternatif formamız olacak. Beyaz formanın ortasından geçen sarı şeridin "İstanbul Boğazı" teması olduğu söyleniyor. Sadelik güzeldir, bana nedense bu fikir o kadar da iyi gelmedi. Sarı kırmızılı olsa belki değişirdi, bilemiyorum. En azından ilk etapta alışamadım diyeyim, ilerleyen zamanda belki farklı bir yorum yaparım. Bu konularda değişkenlik gösteriyorum, formayı herhangi bir futbolcunun üzeride kanlı canlı görmek gerekiyor..

14 yorum:

 1. En güzeli 2013-14 formalarıydı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben 2011 - 2012 katalog formalarını da seviyordum.

   Sil
 2. Beyaz forma ile kazandığımız ilk maç Kayserispor deplasmanı. 2. maç Karabük. 3. forma ile puanımız dahi yok.

  YanıtlaSil
 3. Şöyle bi süre bakınca güzel duruyor aslında

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir futbolcunun üzerinde, canlı kanlı görsek belki fikir değişir. Bu tarz fotoğraflarda algımız biraz böyle oluyor.

   Sil
 4. Formalar genellikle fotoğraflarda iyi görünüp futbolcu giyince o kadar iyi durmuyor. Bu forma ise fotoğrafta bile iyi durmamış...
  Forma meselesi aslında biraz da giyildiği dönemle de bağlantılı diğer yandan... Elmanderle hatırlanan sarı forma mesela 2011-2012 sezonundaki müthiş performansı hatırlattığı için çok beğenilen bir forma... onun haricinde çok iyi dediğimiz tasarımlar kötü sezonlara denk geldiği için pek tutulmadı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazen sadelik iyidir, şartları anlamsız zorluyorlar.

   Sil
 5. Böyle forma ol-maz! Saçmalamaya başladılar iyice. Ben bu seneki formalardan dahi rahatsızım. Bu da nedir?

  YanıtlaSil
 6. Saçma sapan formalar yapıyorlar ki bu da çok kötü bence.Güzel bir parçalı, düz sarı ve turuncu forma yap bu kadar mı zor anlamadım ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nike işte, size söz hakkı tanımıyorlar..

   Sil
 7. özellikle 90lı yıllarda çocuk olanların bayıldığı sarı formayı sık sık yapmalıyız.. ama nike varken her sene ayrı skandal. nefretlik marka.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onun da bir fotoğrafını blogda paylaşmıştım, çok severim o formayı.

   Sil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir