12 Mayıs 2009 Salı

Solomon Mekandan KovulduSuadiye’deki Vapiano Kafe’de ödeme kuralına uymak istemeyip garsonlara küfreden F.Bahçe Ülker’li oyuncu, mekan sahibi tarafından kafeden çıkartıldı. Vatan'dan Ali Can'ın haberine göre, F.Bahçe'de daha önce oynadığı dönemde taksi şoförüyle tartışan ve herkesin gözleri önünde taksiye işeyen Willie Solomon, bu sefer de Suadiye’de gittiği kafede olay çıkarttı. F.Bahçeli futbolcuların da müdavimi olduğu Suadiye’deki Vapiano kafede müşterilerin harcamaları, aldıklar karta işletiliyor ve hesap ödenirken kart teslim ediliyor. Solomon bu kafeye ilk gidişinde sisteme uymamak istemiş ve “Yerim içerim, hesabı da kartsız öderim” diyerek ititraz etmişti. Kafe yetkilileri de ABD’li basketbolcunun ısrarlı tavrı sonrası bir seferliğe mahsus olmak üzere bu uygulamadan vazgeçmişlerdi.

Ancak ABD’li oyuncu geçtiğimiz günlerde yanında misafirleriyle gittiği bu kafede yine kart alarak ödeme yapmayı kabul etmedi. Kafe çalışanları ise kart alması gerektiğini Solomon’a iletince, isteği yerine getirilmeyen yıldız oyuncu, garsonlara küfür etmeye başladı. Ortam gerilince kafe sahibi Solomon’un mekandan çıkmasını istedi ve yıldız oyuncuyu “Artık buraya gelmeni istemyoruz, çünkü seni içeri almayacağız” diyerek uyardı.


Htspor' un haberlerinde gördüm. Solomon' un daha önce taksiciyle olan muhabbetini az çok hepimiz biliyoruz. Şimdi de burda bir olaya karışmış. İşin garibi olay çıkarma sebebi. Daha doğrusu ortada bir sebep yok. Saçma egolardan kaynaklanıyor sanırım bu hareketler. Eğer ortada bir kural varsa buna herkes uymak zorundadır. Normal vatandaşta, bakanı da, başbakanı da, sporcusu da...

2 yorum:

  1. http://fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=15682

    Silebilirsiniz konuyu herhalde ;)

    YanıtlaSil
  2. Vatan gazetesi hayranınızım.

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir