ps: Kuru kuru veda etmektense biraz müzik çalsın. Yanni Voices'ten Santorini'yi dinletelim bu yazıları okuyanlara. Santorini Yanni konserlerinin her daim son şarkısıdır. Buda bizim -en azından bu haftalık- son yazımız ya böyle kapatalım dedik. Burak daha sonra size Santorini'yi ayrıntılı olarak yazar. Bir Yunan adasıymışta aynı zamanda neyse merak edin. Devamı ve çok daha fazlası pazartesi sabahı. Görüşmek üzere. Sporla kalın, Sportif Cümleleriniz olsun..
24 Temmuz 2009 Cuma
Kısa Bi Mola
ps: Kuru kuru veda etmektense biraz müzik çalsın. Yanni Voices'ten Santorini'yi dinletelim bu yazıları okuyanlara. Santorini Yanni konserlerinin her daim son şarkısıdır. Buda bizim -en azından bu haftalık- son yazımız ya böyle kapatalım dedik. Burak daha sonra size Santorini'yi ayrıntılı olarak yazar. Bir Yunan adasıymışta aynı zamanda neyse merak edin. Devamı ve çok daha fazlası pazartesi sabahı. Görüşmek üzere. Sporla kalın, Sportif Cümleleriniz olsun..
Kaydol:
Kayıt Yorumları (Atom)
Fazla merakta bırakmayın bizi, hayırlısı ... :D
YanıtlaSil