18 Şubat 2010 Perşembe

Milan & Manchester United Maçından Enstantaneler

Maç yazısını maç biter bitmez yazmıştım. Ancak dün Burak ile maçın fotoğraflarına bakarken bu maç bir enstantane yazısı hakediyor bence dedi. Ben de ona katıldım ve bu fotoğrafları yazmaya karar verdim. Milan - Manchester United maçı Sportif Cümleler için diğer bir çok maçtan çok çok daha önemliydi çünkü. Galatasaray veya milli takım maçı olsaydı ancak bu maçın önüne geçebilirdi. Diğer her durumda biz bu maçı izlerdik ve izledik de.. Şimdi maçın fotoğraflarına geçmeden önce Van Der Sar Türk Takımlarında Olsaydı yazısının linkini veriyorum ki maçı izleyemeyenler okuyabilsin diye. Gelelim maçın fotoğraflarına;


İlk fotoğrafı tabii ki Beckham'a ayırdım. Dün ondan hem Milan taraftarı hem de rakip olmama karşın ben çok şeyler bekliyordum. Hayal kırıklığı yaşadım. Fotoğraf maça ilk 11'de başlayan David'in kankalarla buluşmasından.. Carrick neyse de Scholes'la beraber büyüdü bunlar..


Haber sitesi yazısı gibi olacak ama, Ronaldinho, Manchester United'a da samba yaptı :)) Maçın en güzel anlarından birisi Ronaldinho'nun attığı golün ardından yaptığı sambaydı şüphesiz. Rakibiz ama kör değiliz..


Şu fotoğraf buram buram tarih kokuyor mesela. Paul Scholes, Manchester United tarihinde, Milan'a San Siro'da gol atmayı başarabilen ilk United'lı oldu. Hem de maça dengeyi getirdi.

Gecenin 7 golünden ikisi Rooney'in kafasından geldi. Kaptan sıkıca sarılmış o kafaya :))


Burda da Evra, Rooney'e güzel bir kıyak yapıyor :)


Burak'ın ikilisinin yeni fotoğrafı. Pato'yu ben de çok severmişim. Dün akşam farkettim :)


Bu da maçta en çok tartıştığımız anlardan birisiydi. Faulü Rio mu yaptı Ronaldinho mu yaptı biz karar veremedik çekişmekten. Ama hakem Ronaldinho lehine çaldı düdüğünü..


Rooney'in kafa vuruşları sonucunda Dida'nın çaresizliğini görüyoruz. Dida'ya daha çok değinecektim ama, Burak "onu bana bırak" deyince bende bıraktım :)

Vee maçın şüphesiz hayal kırıklığı. Beckham'dan beklemediğimiz performanslar bunlar. İkinci maçta, Düşler Tiyatro'sunda daha başarılı bir oyun bekliyorum kendisinden.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir