27 Mart 2010 Cumartesi

Başkan Adaylarının Listeleri

Derbi heyecanına küçük bir nefes molası vermek zorundayız önümüzdeki saatler boyunca. Zira Galatasaray'da başkanlık seçimi bugün nihayetleniyor. Adnan Polat ve Adnan Öztürk arasındaki yarış sonucunda, bugün akşam saatlerinde Galatasaray'ın iki sene başkanı olacak isim açıklanacak divan kurulu tarafından. Bu ismi akşam öğreneceğiz evet, ama biz şimdi iki başkan adayının yönetim kurullarının listelerine bakalım istiyoruz. Bizim kongrede rengimiz belli; kırmızı. Ama Adnan Öztürk'ü de kutlamak lazım. Çok başarılı bir seçim politikası sürdürdü. Rekabetini temiz ve gayet kaliteli bir şekilde tamamladı. Kim bilir belki de geçirdiği seçim süreci kendisini Galatasaray'ın 2012'ye kadar başkanı yapacak. Hangi başkan adayı seçilirse seçilsin garanti olan bir şey varsa o da Galatasaray'ın bu durumdan kârlı çıkacağıdır. Seçim propagandalarında gördük, dinledik. İki Adnan'ın da Galatasaray'ın geleceğini planladığını gözlemledik. Yapacaklarını taahhüt ettikleri hamleler, seçimi kazanan asıl ismin Galatasaray olacağı yönünde. Camia için en hayırlısı olmasını dileyerek başkan adaylarının listelerine geçiyorum..


  • Adnan Polat'ın ekibi;

    Haldun Üstünel, Yiğit Şardan, Cemal Özgörkey, Murat Yalçındağ, Ali Haşhaş, Işın Çelebi Mehmet Helvacı, Selim Sayılgan, Emir Sarıgül, Hakan Üstünberk, Vedat Eşkinat, Doğan Yalçınkaya, Yalçın Orhon, Taner Aşkın ve İbrahim Çağlar


  • Adnan Öztürk'ün ekibi;

    Hayrettin Kozak, Hamdi Yasaman, Murat Ece, Ömer Kayalıoğlu, Osman Hattat, Abdürrahim Albayrak, Can Topsakal, Mehmet Cibara, Reşit Sinanlı, Emre Alkin, Fatih Gökşen, Emre Erdoğan, Cem Ersan, Necati Demirkol, Kaan Boyner.

1 yorum:

  1. Adnan Polat'ın listesine 8 yeni isim eklemesi beni oldukça şaşırttı, ben 1-2 değişiklik olabilir diye düşünüyordum ki çok fazlası oldu, yönetimin yarıdan fazlası değişti. Bu değişimin nedeni ne olabilir acaba ? Hadi Ahmet Dedehayır istifa etmişti tamam da ya diğerleri ? Polat o üyelerden memnun mu değildi yoksa üyeler kendi istekleriyle mi girmek istemediler bunu bilemiyoruz. Fakat şu da var eğer Polat memnun değildiyse bile bunu hiçbir şekilde kamuoyuna yansıtmadılar ve basında da hiç haber duymadık yönetimde çatlak var diye ! Büyük ihtimalle Adnan Polat tekrar seçilecektir ve yeni yönetimiyle artık önümüzdeki 2 yılda uçacağız gibime geliyor ya hayırlısı :)

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir