30 Mart 2010 Salı

Biz de Görmedik


"Gerçekçi olmak üzere gerekirse, birçok derbide oynadım ama bu kadar zevksiz, kalitesiz derbi görmedim. Derbi havası yoktu. Normal, vasat bir maçtı. Taraftar baskısı bile yoktu tribünlerden. Futbol kuralları içinde olan bir sertlik bile yoktu. Kınıyoruz ama sadece Alex'e atılan bir su şişesi vardı. Kısır bir maçtı. Ofansif, defansif anlamda ilk defa böyle bir derbi gördüm. Fenerbahçe ayağa pas yaptı, Leo Franco'nun hatasıyla maçı kazandı. Galatasaray istenileni veremedi. Fenerbahçe'yi kutlamak lazım. Önemli bir avantaj elde etti. Birçok derbi seyrettim ilk defa buna şahit oldum. Özhan Canaydın'ın hüznü mü diyorum, zannetmiyorum. Bunu oyunculara sormak lazım. Gol pozisyonu hiç yok. Belki de ilk defa taraftarlar da böyle bir derbi izledi"

3 yorum:

 1. Gol pozisyonu hiç yok derken ?


  Sen görevdeyken hücüm hattinda çok üretkendik, unutmusuz, kusura bakma...

  YanıtlaSil
 2. Ya kaptan trabzon'a gelmiştin bir gün... yanına gelirken farketmiştim ki ne küfürbazmışsın meğer. Hayır ü gün yanına gelirken etrafta yüksek sesle ettiğin küfürler vardı ya...

  Şimdi bunu okuyunca onları söyleyesim geldi.

  Sen büyük bir kaptansın ve kalbimizi kazandın. Dilerim ki bu haber de bir medya balonu olsun...

  Ne diyeyim...

  YanıtlaSil
 3. Ya allah aşkına bülent korkmaz bir kaç sene ortalığa çıkma da,biz de rezil antrenörlük denemeni unutup seni tekrar büyük kaptan olarak ap hatırlayalım.Ama cidden bi kaç sene görünme git budist tapınağına falan gir,başka bişeyler yap.

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir