9 Mart 2010 Salı

Tugay Sahada Olsaydı

Galatasaray'ın Eskişehirspor karşısında orta sahası içler acısıydı. Mehmet Topal'ın ve Ayhan'ın yetersiz futbollarında Elano yalnız kalınca orta sahamız çöktü. Doğal olarak domino etkisinden yola çıkrsak hücum hattının verimliliği de kaybolmuş oldu. Şu fotoğrafa bakarak keşke Tugay tribünde değilde orta sahada bugün sahaya çıksaydı diyorum. Çünkü onun tarzında bir futbolcuya maçta çok ihtiyaç duyduk ve sezon boyunca bunu sıklıkla dile getirdik. Elano'nun ve Mehmet Topal'ın olduğu bir orta sahada oyunun iki yönünü oynayabilecek, kaliteli bir orta sahanın varlığı Galatasaray'ı bir kademe yukarı taşıyacaktır. Ligin devre arasında sakatlıklar falan derken transfer politikasının değişmesi sonucunda bu ortas saha transferini gerçekleştiremedik. Ama sezon sonunda mutlaka yönlü bir orta saha transferi gerekiyor.

3 yorum:

 1. hagi'nin bacanağı09 Mart, 2010 23:32

  tugay'ın galatasaray'dan kovulurcasına gönderildiğini unutmuş gibisiniz. basınla ilişkileri hiçbir zaman iyi değildi tugay'ın soytarılığı, cıvıklığı, kimseye de eyvallahı yoktu, hakkında sürekli olumsuz haberler yapılırdı bu yüzden. o dönem tribünlerle de arası pek iyi değildi zaten. rangers'a giderken millet kıs kıs gülüyordu seneye gelir siirt jetpa'da oynar diye. genç arkadaşlar bilmez belki diye hatırlatayım dedim.

  YanıtlaSil
 2. hagi'nin bacanağı, 09 Mart 2010 23:32

  ne alaka?

  YanıtlaSil
 3. hagi'nin bacanağı10 Mart, 2010 11:55

  bilmem. "tugay tarzında bir futbolcuya çok ihtiyaç duyduk" cümlesini okuyunca yazasım gemiş. geçmişe gitmişim. tugay az ıslıklanmadı ali sami yen'de.

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir