27 Mayıs 2010 Perşembe

Bülent Uygun, Bucaspor'da

Bülent Uygun, şu Mayıs ayına damgasını vurmaya devam ediyor. Çeşitli takımlarla görüştükten sonra, Gaziantepspor'la anlaştığı açıklanmıştı ama 80 küsür maddelik sözleşme olayı falan derken o iş yatmıştı. Şimdi ise Bucaspor'la anlaştığı ve yarın sözleşme imzalanacağı söyleniyor. Bucaspor için hayırlı olmasını diliyorum ama keşke daha önce görüştükleri Tolunay Kafkas takımın başına getirilseydi.

6 yorum:

 1. Bu Fenerbahçe emekçisini herhangi bir Süper Lig takımının başında görmek istemiyorum !!

  YanıtlaSil
 2. doğrusu merak ettim neden bülent uygun değil de tolunay kafkas? yani tamam kafkas'ta iyi , ama bülent uygun çok çok daha kısıtlı imkanlarla çok daha büyük şeyler başarmadı mı? Bugün bursa şampiyonsa bence bunda Bülent uygun ve yarattığı efsaneninde payı vardır.. Haksız mıyım??

  YanıtlaSil
 3. Elbette Bülent Uygun'un yaptığı muhteşem işler var ve buna saygı duymak lazım. Kısıtlı imkanlarla garika bir yapılanma kurdu, 2 sene üst üste şampiyonluk için uğraştı ama söyledikleri, yaptıkları inanılmaz bir antipatizm yarattı. İşte bu antipatizmde Bülent Uygun'ın en büyük handikapı.

  Tolunay Kafkas ise genç ve idealleri olan bir teknik adam. Bucaspor'u da sevdiğimden yakıştırıyordum bu ikiliyi birbirine.

  YanıtlaSil
 4. keşke tolunay hoca geçseydi, şimdi ne güzel izmir takımı çıktı ligimize renk geldi derken o rengi kararttılar bu hamleyle... tolunay hoca nereye geçecek acaba ? süper ligde sadece antep boş heralde. ya oraya gider ya da boşta kalır gibime geliyor ya bakalım artık.. ama onu süper ligde hedefleri olan bir takımda görmek isteriz..

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir