9 Temmuz 2010 Cuma

Cana İstanbul'da {Bravo Yönetim}

Neydi o şov günleri. Bir futbolcu gelir, havaalanları dolup taşar ve neredeyse futbolcuyu parçalarlar. Böyle olunca da taraftarın da beklentisi artar, futbolcu da ''oğlum nereye geldim ben'' der. Aslında Cana böyle bir futbolcu değil ama olsun. Geçtiğimiz sezon yaşadıklarımızı gördük. Bu durumda kazanan ne Galatasaray, ne de taraftar olmuştu. Kazanan sadece boşa giden beklentilerdi. Şimdi yönetim bu duruma uyandı ve Cana'yı transfer ettiği gibi, sessiz ve sedasız bir şekilde İstanbul'a getirdi. Yarın sağlık kontrolü olacak ve büyük ihtimalle de sözleşme imzalanır. Tabii o da son derece sade bir görüntüyle. Şov futbolcuyu İstanbul'a getirip, havaalanlarını doldurmakla olmaz, şov dediğin futbolcu sahaya çıktığında ona sahip çıkmakla, onu tribünlere çağırmakla, marşlar yazmakla yapılır. Galatasaray'ı bu çarkı tersine döndürdüğü için kutluyorum ve umarım bu böyle devam eder.

Galatasaray Futbol Takımı’nın yeni transferi Lorik Cana İstanbul’a gelmiştir. Lorik Cana, yarın (10 Temmuz Cumartesi) sabah Bahçelievler Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecektir.

2 yorum:

  1. İşte bu zihniyet oyuncu alamkla değil hal ve haretketle gelişir bravo

    YanıtlaSil
  2. Kesinlikle haklısınız.Yönetim eğer bu düşünceyle hareket ederse daha mutlu bir Galatasaray kulubü ve bu kulube gönül veren taraftarlar olacaktır.Takımımıza hayırlı olacağını ve başarı getireceğini inandığım bir futbolcu Lorik CANA.Umarım herkesin beklentisini karşılar.

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir