12 Ekim 2010 Salı

Sportif Cümleler Transfer; Eren Tolga Onur

Kendisini LA Gencoları'ndan tanıyanlar bilir. Orada güzel bir oluşum içerisinde iyi işler yapıyorlardı. Ana temada Lakers ve basketbol görünmesine rağmen Galatasaraylısı, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı bir arada son derece objektif biçimde bir aradaydılar ve iyi iş çıkarıyorlardı. Malesef blogu kapatmak zorunda kaldılar ama keşke kapatmasalardı diyorum. Sevgili Eren ise bundan sonra Sportif Cümleler kadrosuna katılmış durumda. Öncelikle hayırlı olsun diyelim...

Malum Galatasaray ağırlıklı bloguz, yani çoğu yazı, blogun konsepti, görsel özellikler ve diğer yazar arkadaşlar Galatasaraylı ama Sportif Cümleler ismini veren şey objektif olmak, sporun her yönüne ilgi göstermek ve haklı olanın hakkını vermekten geçiyor. Ben de Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer takımlar hakkında bloga yazılar yazıyorum ve çok şükür daha kimseden tepki görmedim, aksine her yerde objektif olduğumuz için tebrikler aldık.

Ama Galatasaraylı yazarların arasıda bir de farklı renklerden bir arkadaş olsun istedim ve sevgili Eren de sağolsun seve seve kabul etti. Kendisi Fenerbahçe taraftarıdır ama yukarıda saydığım ilkelere de birebir uyuyor. Sporu spor olduğu için seven, birçok sporu aynı anda takip eden, özellikle basketbol konusunda geniş bilgi sahibi olan ve tabii ki Fenerbahçe için de yaşayan bir arkadaşımız. Kendisine bizleri kabul ettiği için tekrar teşekkür ederiz, umarım güzel işlere imza atarız. Bu arada farklı renkler derken kastettiğim durum başkaydı yani Eren'den sadece Fenerbahçe yazıları beklemeyin. Sporun her dalına, özellikle de basketbol konusunda da yazılarını okuyabileceksiniz. Özellikle ben NBA konusunda yazacaklarını merakla beklemekteyim. Bu arada kendisinin bir de kişisel blogu var, orada da spor dışında yazıyor. O değil De blogunu herkese öneririm.

2 yorum:

  1. Buradan da hayırlı olsun dileyeyim...

    YanıtlaSil
  2. çok teşekkür ederim burak. umarım yararlı olabiliriz.

    YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir