Fotoğraf, Galatasaray - Torku Konyaspor hazırlık maçından. Bir Selçuk İnan klasiği olduğu üzere attığı frikik golünden sonra çekilmiş. Bana sorarsanız, sezonun ilk efsane karesi. Blog arşivinde de yer alması gerektiğini düşündüğüm için bloga ekliyorum...
FOrmanın arkasındaki ÜLKER reklamının rengi farklı olmuş ve çok kotu.Koldaki sarıyla aynı degil. Cırtlak sarı gibi duruyor. Ayrıca Hamit'in sol kolu terleyince renk çok kotu duruyor
FOrmanın arkasındaki ÜLKER reklamının rengi farklı olmuş ve çok kotu.Koldaki sarıyla aynı degil. Cırtlak sarı gibi duruyor. Ayrıca Hamit'in sol kolu terleyince renk çok kotu duruyor
YanıtlaSil