11 Ekim 2023 Çarşamba

Icardi'nin tüm imaj hakkı sendeyken, bize ne kazandırabildin?


Levent Yaz'ın istifasının ardından, Cemal Özgörkey'in istifasını da bekliyordum. Mağazıcılık AŞ'den istifa ettim, seçilmiş yönetici olarak diğer görevlerimin başındayım dese de, o görevleri de bıraktırılmalı. Her 2 istifanın alt metninde, Erden Timur'un güçlenmesinden duydukları rahatsızlık var. Levent Yaz transfer diyor, Cemal Özgörkey forma üreticisi. Cemal Özgörkey, Adidas ile görüşüyor ama Puma ile anlaşılıyor. Çünkü Puma'nın teklifi daha iyi. Mağazacılık tarafına bakıyoruz, Store'lerin içeriğinden kim memnun? Ürün çeşitliliği yok, geçen 1.5 yılda kayda değer hangi adım atıldı? Mağazacılığın başına da çok güçlü yetkilerle geçti. İsim olarak da bu yönetimin en güçlülerinden biri. Koalisyon mantığı derken, 3. taraf Cemal Özgörkey'di. Columbus Projesi deniliyordu, 1.5 yılda bir adım atıldı mı? Hani dijital devrim, hani mağazacılık? Icardi'nin yüzde 100 imaj hakkı sende. Kitlelerin sevgilisi bu adam, ekstra kazançlar sağlayabiliyor muyuz? Beckham'ın belgeselinde Florentino Perez diyor ki, Beckham transferinin ardından gelirlerimiz 3 kat arttı. Peki Icardi'nin ardından? Sadece o da değil, tonla yıldızın var. Sen ne yapıyorsun, her gelen transferin ardından kırmızı bir tişört ve arkasına sarı renkte numara isim baskısı? Bu mu mağazacılık? İşin en vahimi de, istifa açıklamasını kendi hesabından değil, GS Store'nin resmi X hesabından yapması. Düşmanı yalandan dışarıda aramayalım. Kol kırılır yen içinde kalır diye bilirdik biz. Eşref Hamamcıoğlu'nun açıklaması müthiş bu arada. Kendisini de yarı yolda bıraktığının altını çizelim.

8 yorum:

 1. Neyse ki seçime 7 ay kaldı. Artık Erden Timur da 2. başkan veya başkan yardımcısı rolünde yönetimin içerisine girer. Onun haricinde Adnan Öztürk, Ali Dürüst tarzı ağır top olan isimlerle de yönetim güçlendirilirse yolumuza devam ederiz tam gaz. Erden Timur'un başkanlığını 2026 seçiminde görmeyi tercih ederim 2 sene daha bu mevcut model devam etsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçen secimde zaman yoktu, ortaya böyle bir yönetim çıktı. Bu seçimde ise Dursun Özbek ipleri tamamen eline alır, Erden Timur'u da çok daha yetkiyle donatır.

   Sil
 2. Açık ara en kötü store en kötü ürün içeriğine sahibiz. Şu anda forma bulmak mümkün değil hatta aylardır doğru düzgün forma yok. Yeni sezon gelecek dediler eski formaları da kaldırmışlardi aylar geçti gittim istediğim forma hala yok olanlarda beden yok vs vs. Şu store işinin başına da artık doğru düzgün birinin geçmesi gerekiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cemal Özgörkey çıkıp da başarı satıyor işte.. Durum bu.

   Sil
 3. Hayırlı olmuş ayrılığı yolu açık olsun. Olmasalar daha faydalılar

  YanıtlaSil
 4. Cemal özgörkey için tek haklı olduğu konu benimde taptığım Adidas çünkü bir dünya markası ama ne yazıkki Puma nın teklifi daha yüksek inşallah Adidas rakamı arttırır yeniden onlarla anlaşırız gelelim Cemal efendiye yaptığı bir tane bile olumlu icraata yok tersine her şeyi zarar inşallah dursun Özbek yeni oluşturacağı yönetimde kendisine yer vermez bir Ali dürüst ve Adnan Öztürk harika olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adidas da, daha düşük ücret önermiş ve şartları daha kötü. Adidas rakamı arttirsa orası ile anlaşılır zaten.

   Sil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir