18 Ekim 2010 Pazartesi

Tarihin En Kötü Galatasaray Forması

Benim için bu formadır. Gerek sezon itibariyle, gerekse bu forma itibariyle berbat bir sezondu. Şimdilerde her yıl denediğimiz farklı renk olayını 2003/2004 sezonunda da bu renkle denemişiz ama bu tip hamle başarımız şimdiki kadar iyi olmadığından bu forma tam bir fiyasko olmuştu. Ama Bülent Korkmaz'a lafım yok tabii. O her Galatasaray forması altında güzel...

8 yorum:

 1. Öyle formalar gördüm ki... Bence bu, sade bir alternatif forma. Öyle çok eleştirilecek bir hâli yok.

  YanıtlaSil
 2. Bülent Korkmaz'ı forma altında güzel ama ekranlarda yorumcu sıfatıyla görmek güzel değil kendisini altypıda koç olarak görmek isterdim.

  tekrar yazayım koç, teknik adam değil.

  Hadi fm diliyle yazalım.
  defans koçu olsun.
  küçüklere defans yapmayı öğretsin sadece. topa nasıl basılır nasıl kafa topuna çıkılır gibi...

  ama maalesef yüreğiyle oynardı. devir değişti. onun futbol mantalitesi de geride kaldı.

  ekranlarda onu görmek istemiyorum...

  YanıtlaSil
 3. Zaten 3 maç giymedik bile. Üzerinde pek durmaya gerek yok bu formanın. Ancak sezonun berbat olması sebebiyle psikolojik olarak formalar da pek sevilmez ki bence 2000'lerdeki en güzel 2-3 forma sezonundan biriydi. Bu da alternatif bir forma. Şimdiki mor ve pembe gibi 38 maçta da giyilmedi hani. Kararındaydı

  YanıtlaSil
 4. @Selocan:

  Kullanım açısından düşündüğümüzde, aslında GS tarihinin tek gerçek "alternatif" forması. Sadece 2 maçta giyilmişti. Onlarda da deplasmandaydık ve rakiplerimiz kırmızı-beyaz forma giyiyordu. Kısacası, gerçekten "alternatif", senin deyiminle "son çâre" forması olarak kullanıldı.

  YanıtlaSil
 5. Tarihin en kötü onu giyenlerin giymeyi hak etmediği formadır.Bülent Korkmaz'ın giydiği forma benim için çuval bile olsa en güzel formadır. Biliyorum fazla duygusal bi yorum oldu ama çok moralim bozuk..

  YanıtlaSil
 6. @Kalau,
  Aklımdan Servet Çetin'in giydiği forma demek geliyordu, sen genelleyerek söylemişsin. Bülent Korkmaz, o arma altında hangi rengi giyerse giysin o forma güzeldir. :)
  Konuyla ilgili olarak da, bir ADEC Saat reklamlı formamız vardı, en gereksiz dizayn olarak aklıma gelen.

  YanıtlaSil
 7. O ne ya hakkaten, galatasaraya mavi tonlu forma olur mu hic! Iyiki boyle formamiz yok artik simdi.

  YanıtlaSil
 8. Bu forma yanlış hatırlamıyorsam 2. Fatih Terim döneminde kendisinin antrenman kazağından esinlenerek ortaya çıkarılmıştı. Malum SARBİ kazası da yine bu forma altında olmuştur.

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir