18 Ekim 2010 Pazartesi

Turuncu Olmayan Devrim

Şu takımın alabildiği tek kupa. Belki Skibbe ile yola devam edilse, doğru sistem uygulansa daha da ileriye giderdik. Galatasaray adını tekrar Avrupa'da duymaya başladığımız güzel günlerdi. Şimdi de Rijkaard'la yola devam, umarım o devrimi gerçekleştirecektir.

3 yorum:

 1. Morinho tükürse yarabbi şükür diyenler,F.Terim aynı şeyi yapınca KIRO demeleri ikiyüzlülüktür..
  Bu arada hep merak etmişimdir Fatih TERİM'in suçu nedir ?Allah aşkına birisi bana bunu anlatsın ?Tüm bloglar söz etmişcesine adama sallıyorlar !Adam mı öldürdü bu?Suçu GS'ıUEFA şampiyonu yapmak mı ?Nedir bu kin,nefret ?2 yıldır GS da olan Rijjkard ın tek taş koydugunu göremezsiniz ama yarın gitsin arkasından ağlanır!!
  Ki F.Terim 2. gelişinde aynı yeniçerileri kadro dısı bırakmadı mı ?genclerle yola devam etme kararı istemedi mi,Özhan CANAYDIN dan?

  YanıtlaSil
 2. Nihat Onur,

  heryere aynıyorumu bırakmışsın tebrikler.

  tam türksün. Fatih Terim gelince mastürbasyon yaparsın artık...

  YanıtlaSil
 3. Kendimizi kandırmayalım, GS gibi bir camiada "ben bu seneyi gözden çıkardım, alacağım 8 genç futbolcuyla oynayacağım, 2 sene sonra Ajax olacağız" söylemi tutmaz. Taraftar, basın, muhalifler adamın gözünü oyar. Rijkaard kesin olarak başarısız olmuştur ve bu saatten sonra gençlere filan önem vereceği de yoktur (şu ana kadar da vermedi zaten). Bu sezon -kanımca- artık şampiyonluk filan da gitmiştir. Yapılabilecek tek şey hocayı gönderip gazla şunla bunla moralleri yükseltmektir ki bunu da en iyi Fatih Terim yapar. Ha kendisi sezon sonuna kadar sözleşmeye evet demez zaten o ayrı...

  YanıtlaSil

 

Tüm Telif Hakları Sportif Cümleler 'e Aittir © 2009 -- Blogger Tarafından Desteklenmektedir